EN LT
Susisiekite:+370 69155222

Esame ekspertų komanda, turinti daugiau nei dvidešimt metų įmonių konsultavimo ir darbo patirties logistikos bei vadybos srityse. Nepaisant profesinių pasiekimų, esame žmonės – veržlūs, energingi, rūpestingi ir atviri. Aplink save buriame lygiai tokius pat žmones. Gyvenime mėgstame tvarką, tikime, kad ji turi būti ir darbe. Kitaip tariant, jaučiamės gerai, kai ant i sudėti visi taškai.

Žinome, koks svarbus yra darbuotojų paieškos procesas siekiant verslo sėkmės. Taip pat puikiai suprantame, kaip gera dirbti įmonėje, kurioje jautiesi tinkamai įvertintas ir reikalingas. Rinkoje esame tam, kad darytume tai, kas mums labiausiai patinka – dėtume visus taškus ant i! Tai yra: energingiems bendraminčiams surastume jų poreikius bei galimybes atitinkantį darbą, o įmonėms – kokybiškai ir greitai pavestas užduotis įvykdančius kolegas.

Kaip kiekvienas žmogus, taip ir kiekvienas verslas turi savas tradicijas bei vertybes. Mūsų tikslas – pasiūlyti asmeniškus sprendimus. Tikime, kad visada galima atrasti susitarimą, tinkantį abiem pusėms ir tokį, kurį priėmus aplankytų jausmas: štai, padėtas paskutinis taškas ant i.

Dot on i (liet.visi taškai ant i) – įdarbinimo, darbuotojų nuomos, atrankos ir veiklos rangos paslaugas Lietuvoje ir užsienyje teikianti žmogiškųjų išteklių komanda. Dirbame tam, kad darbas darbuotojui būtų malonus, o darbdaviui – sklandus. Taškas.

Jūsų,
Dot on i komanda

Susisiekite

    Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite "Sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.

    Sutinku
    ×